Akcesoria

Narzędzia dla

Twojego systemu SEACAM.

Przy zakupie srebrnego SEACAM wybór jakości, bezpieczeństwa i wzornictwa odegrał ważną rolę – zaufaj akcesoriom SEACAM z tych samych powodów. Wszystkie produkty są idealnie dopasowane do Twojego systemu i oferują rozwiązania dostosowane do każdej sytuacji i wyzwania.

Smycz z paracordu

Praktyczny

system nośny.

Nasza smycz z paracordu to najbardziej elastyczny sposób transportu obudowy na lądzie – pleciona linka nośna, którą można różnorodnie przymocować do przegubów ramion lamp błyskowych za pomocą karabińczyków i specjalnych klipsów. Sam ustalasz długość liny w zależności od wymagań i możesz wybrać pozycję indywidualnie.
 
Dostępny w kolorze czarnym i szarym.

 

Trzymaj się mocno

Mały

uchwyt.

Specjalnie dopasowane uchwyty zapewniają doskonałą kontrolę nad srebrną obudową SEACAM pod wodą, nawet przy mniejszych dłoniach. Podobnie jak zwykły model, te specjalne uchwyty są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i są dołączane do obudowy lub doposażone w późniejszym terminie.

System nośny

W dobrych

rękach.

Uchwyt do przenoszenia z czarnego aluminium w kształcie litery T można łatwo przymocować do gwintu w górnej części obudowy. Bezpiecznie będziesz nosić swoją obudowę w dłoni, a nawet możesz zamontować do 3 dodatkowych złączy kulowych na uchwycie dla dodatkowych akcesoriów, takich jak GoPro lub lampa.

Przegląd

Kable

i połączenia.

W dzisiejszych czasach między aparatem a lampą błyskową lub monitorem musi być przesyłana niewiarygodna ilość danych. Wymaga to odpowiednich kabli i gniazd połączeniowych – tutaj chcielibyśmy pokazać Ci wszystkie opcje dostępne dla Twojego systemu SEACAM:

S6 – PRZEWODY I GNIAZDA Dzięki naszemu sprawdzonemu 6-pinowemu rozwiązaniu gwarantujemy stabilne i bezpieczne połączenie danych z lampy błyskowej do obudowy. Dostępne w standardzie na każdej obudowie i na wszystkich kablach SEACAM TTL.

HDMI I PILOT Specjalne połączenia wymagają szczególnie przemyślanej kombinacji nad i pod wodą. Oprócz standardowych połączeń, obudowy SEACAM oferują również miejsce na większe systemy, takie jak nasze złącze HDMI i zdalne. Uwaga: Połączenia HDMI i zdalne za dopłatą.

ADAPTERY I INNE KABLE Jeśli potrzebujesz innego połączenia dla swojego systemu, możemy dostarczyć różne adaptery i złącza. Obecnie oferujemy: Nikonos 5, SEA & SEA, Ikelite. Dostarczamy długości specjalne oraz adaptery w różnych wersjach.

 

Na specjalne okazje

SEACAM

system wyzwalania

Niektóre sytuacje wymagają użycia obudów na odległość – wiadomo, że najlepiej nadaje się do tego kij lub statyw. W naszym systemie Twoja obudowa zostanie bezpiecznie przymocowana do naszych tyczek teleskopowych, a migawka zostanie zwolniona tylko za pomocą zdalnego wyzwalania w wybranym przez Ciebie momencie. Aby to zadziałało, w obudowie kamery zainstalowana jest przegroda i podłączona do pilota kamery.

Bezpieczeństwo najpierw

Nakładki ochronne

i neopreny.

Aby chronić Twój sprzęt SEACAM, dostarczamy idealnie dopasowane i standardowe wyjmowane neoprenowe nakładki ochronne i torby neoprenowe z rzepem lub bez. Do ochrony gwintów portów, wizjerów i obudów dostarczamy standardowo odpowiednie zaślepki ochronne z tworzywa sztucznego. Dostępne dla obudów, lamp błyskowych, portów, ramion lamp błyskowych i akcesoriów.

Akcesoria Seaflash

Ramiona

i mocowania.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji system FLASHARM oferuje ogromną siłę trzymania i elastyczną regulację przy niskiej wadze. Unikalne połączenie aluminiowych rurek, tarcz hamulcowych i dźwigni pozwala na szybkie dopasowanie do każdej sytuacji.

Światło ciągłe

SEACAM LA-V-S

LEDowe światło video.

Ta lampa światła ciągłego została opracowana wspólnie ze szwajcarską marką Keldan i jest wyposażona w wysokowydajny dyfuzor i szkło kopułkowe zapewniające jednorodne oświetlenie obrazu, a także wymienny akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności ze wskaźnikiem pojemności. W wodzie światło zachwyca zrównoważonym, neutralnym i ergonomicznym zachowaniem.

Moc: 600 — 1700 lumenów przy 8 — 30 W
Temperatura barwowa: 5000°K przy 20W
Natężenie światła: 1150 cd
Wskaźnik oddawania barw: 95 (Ra)
Oświetlenie: 90°

CZAS PALENIA przy maks./min. występ 55 min. / 220 min.

Wymiary (dł. x Ř): 220 x 55 (120) mm
Wymiary Accupack (dł. x Ř): 95 x 50 mm
Waga: 950 g, pod wodą – 90 g
Waga Accupack: 220g
Głębokość operacji: — 80m

Akcesoria:

Złącze kulowe do mocowania ramienia lampy błyskowej.
Zapasowy zestaw pierścieni o-ring, smar i olej, w torbie neoprenowej; Podręcznik.