Powrót do przeszłości

RS obiektyw dla Ciebie

Nikon DSLR camera.

W czasach analogowych Nikonos RS był Rolls Royce’em aparatów UW, a pasujące do niego obiektywy RS-Nikon są nadal uważane za najlepsze obiektywy, jakie kiedykolwiek były używane w fotografii podwodnej. Jakość obrazu i ostrość krawędzi przy otwartej przysłonie była i nadal nie ma sobie równych. Podjęliśmy się technicznej adaptacji tych specjalnych obiektywów, aby można było ich używać w nowoczesnych aparatach firmy Nikon. System obejmuje pasujący port kopułkowy z naszym gwintem bagnetowym SEACAM oraz odpowiedni obiektyw dla wszystkich 3 oferowanych obiektywów R-UW. Nowa konstrukcja obiektywu jest montowana na aparacie jak każdy inny zwykły obiektyw. Autofokus, zoom i prawidłowe ustawienie przysłony są przenoszone, więc razem te dwa komponenty tworzą doskonały system zapewniający najwyższą jakość obrazu. Pamiętaj, że nie sprzedajemy oryginalnych soczewek, ale w razie potrzeby chętnie pomożemy w wyszukiwaniu.

R-UW AF

13mm 2,8

Kąt widzenia 170°, granica zbliżenia 15 cm, f 2,8–45

Ostre, dynamiczne zdjęcia w jasnych kolorach. Wielowarstwowa powłoka zmniejsza odblaski obiektywu i zapewnia doskonałą równowagę kolorów.

Wymiary Ø125 x 70mm, 990g

 

R-UW AF

20-35mm 2,8

Kąt widzenia 51°-80°, granica zbliżenia 12cm, f 2,8–45

Szybszy i bardziej elastyczny wybór kąta widzenia w celu precyzyjnego kadrowania w kilka sekund.

Wymiary Ø145 x 115mm, 1590g

 

R-UW AF

28mm 2,8

Kąt widzenia 60°, granica zbliżenia 27cm, powiększenie 1:6, f 2,8–45

Idealny do dobrego przeglądu i dramatycznych zbliżeń, szczególnie kompaktowy i lekki.

Wymiary Ø115 x 50mm, 560g

 

„Obiektyw jest jednym z najważniejszych narzędzi dla fotografów. Moim ulubionym jest SEACAM RS 13 mm – tak kompaktowy i niezrównana ostrość krawędzi – nawet przy F2,8 na szczególnie głębokich nurkowaniach”.

Steve Jones, UK