Filozofia SEACAM

Elegancja, design

i innowacja.

Jako fotograf podwodny musisz polegać na swojej obudowie – bez względu na wszystko. Dlatego zawsze naszym celem było zagwarantowanie najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Zaczynając od prostego pomysłu na produkt, to podejście jest kontynuowane w naszej produkcji i ostatecznie skutkuje produktem wysokiej jakości który będziesz trzymał w swoich rękach.

Wykonana ręcznie

Unikalny

okaz.

Niezależnie od tego, czy jest to obudowa podwodna, port czy Seaflash każdy produkt SEACAM jest wyjątkowy. Fachowe ręce naszych doświadczonych pracowników składają wszystkie elementy w skrupulatnych krokach, a jeden technik ma za zadanie zbudowanie konkretnego produktu SEACAM. Rzemiosło i dbałość o szczegóły są niezbędne w całym procesie. Tylko w ten sposób można stworzyć podwodną obudowę, która spełnia Twoje  i nasze  wysokie standardy.

Intuicyjny & praktyczny

Zaprojektowany

dla Twoich dłoni.

Komfort i intuicyjna obsługa zaczynają się od pierwszego pomysłu koncepcyjnego i przebiegają jak złota nić przez całą proces produkcji. Tylko wtedy, gdy wszystkie elementy są idealnie dobrane, wszystkie dźwignie i przyciski spełniają swoją funkcję a wszystkie elementy sterujące działają z wyczuciem i bez luzów, obudowa może nosić nazwę SEACAM.

Nasz proces produkcyjny

Precyzja

od samego początku.

Każda obudowa podwodna SEACAM jest wykonywana ręcznie i „Made in Austria”. Wszystkie przechodzą przez piętnaście stanowisk produkcyjnych zależny to  od indywidualnych specyfikacji i życzeń fotografa. Po zmontowaniu wszystkich elementów każda obudowa jest dokładnie ogladana i sprawdzana. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że będziesz mieć w rękach produkt pierwszej klasy.

Od pomysłu do produkcji jest długa droga. I choć dzięki dzisiejszej technologii możemy już teraz zaoszczędzić mnóstwo czasu, najwyższa jakość produktów jest i zawsze będzie naszym najwyższym priorytetem.

Każdy projekt rozpoczyna się od fazy projektowej, w której omawiamy i dopracowujemy najdrobniejsze szczegóły pierwszych szkiców. Efekt końcowy jest następnie projektowany na komputerze przy użyciu technologii CAD i optymalizowany pod kątem ergonomii, kompatybilności i wagi.

W pełni skonstruowane modele są następnie wykorzystywane jako dane wejściowe i programy dla maszyn CNC. Ten system konstrukcyjny gwarantuje najwyższą precyzję, ale także największą możliwą elastyczność dla szybko zmieniających się systemów kamer.

Do naszej produkcji wykorzystywane są wyłącznie stopy o najwyższej jakości i czystości. Od naszych produktów wymagamy określonej wytrzymałości, odporności na korozję i twardości powierzchni oraz współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami, którzy mogą dostarczyć odpowiednie materiały.

Obudowy SEACAM są wykonane z odpornego na słoną wodę stopu metali lekkich i są precyzyjnie frezowane, toczone i wiercone z całych bloków przy użyciu procesu CNC. Do produkcji wałów, śrub i innych elementów używamy wysokostopowej austenitycznej stali chromowo-niklowej oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Nowoczesny park maszynowy, precyzyjne programowanie, długi czas pracy i wysokiej jakości narzędzia gwarantują dokładność wymiarową i najlepsze powierzchnie wszystkich użytych części. Tylko te metody przetwarzania w połączeniu z wysoko wyszkolonymi i wykwalifikowanymi pracownikami zapewniają jakość wszystkich komponentów w naszej produkcji.

Zarządzanie jakością

Podwójne

sprawdzanie.

Wybierając produkt SEACAM, wybierasz gwarantowaną funkcjonalności oraz bezpieczeństwo. Z tego powodu wszystkie komponenty, których używamy, są skrupulatnie mierzone i testowane pod kątem pełnej funkcjonalności zanim trafią do produkcji. Precyzyjne urządzenia testowe i doświadczeni pracownicy są tutaj niezbędni – żadna część ani produkt nie wychodzi od nas bez odpowiednich testów i kontroli funkcjonalności.

Team SEACAM

Rzemiosło

i doswiadczenie.

W naszym małym, doświadczonym zespole każda osobowość wspiera firmę swoimi wyjątkowymi talentami. Tylko razem możemy zagwarantować wysoki standard jakości naszych produktów każdy pracownik wnosi swój wkład.