SEACAM obudowy

Znajdź idealny system

dla Twojego aparatu.

Leica, Canon, Nikon, Sony, Olympus, Panasonic: Wszystkie obudowy SEACAM do lustrzanek cyfrowych i systemów bezlusterkowych można indywidualnie i elastycznie dostosować do swoich potrzeb. Nie możesz znaleźć obudowy? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Punkt odniesienia

Perfekcyjna

linia.

Każda srebrna obudowa SEACAM jest zaprojektowana i doskonale dostosowana do potrzeb fotografów podwodnych. Intuicyjny design, precyzyjne wykonanie i ergonomiczne kształty gwarantują precyzyjną i płynną obsługę — arcydzieło kunsztu stworzone dla Twoich dłoni.

SEACAM silver

Dożywotnia

jakość.

Unikalna, długotrwała technologia srebrnej powierzchni została opracowana specjalnie dla SEACAM. Wysokiej jakości powierzchnia naszej obudowy, wytwarzana w skomplikowanych krokach mechanicznych i galwanicznych, wytrzymuje najtrudniejsze warunki i pozostaje odporna na zarysowania i korozję przez lata.

Dlaczego SEACAM?

To co w środku

ma znaczenie.

Wszystkie niezbędne elementy obsługowe, dźwignie i przyciski są rozmieszczone i indywidualnie montowane ręcznie za pomocą precyzyjnej technologii pomiarowej. W ten sposób dbamy o to, aby każdy produkt leżał naturalnie w Twoich rękach, a wszystkie funkcje działały płynnie i precyzyjnie.

Bliższe spojrzenie

na SEACAM silver

Niezwykle ważne jest dla nas zaprojektowanie naszych obudów tak, aby czuły się naturalnie i bezpiecznie w Twoich rękach. Tutaj znajdziesz krótki przegląd wszystkich ważnych szczegółów, funkcji i cech, które to umożliwiają.

Zawsze

w centrum uwagi.

W połączeniu z naszym wymiennym systemem wizjera, okienko wyświetlacza umożliwia przejrzysty podgląd wszystkich ważnych danych i ustawień.

We właściwym

miejscu.

Ważne funkcje, takie jak zoom i ostrość, spust migawki, a także praktyczne uchwyty są ergonomicznie rozmieszczone i pomagają w intuicyjnej obsłudze.

Niezawodny

i bezpieczny.

Precyzyjne o-ringi, wykrywacze nieszczelności z opcjonalnym systemem próżniowym i tytanowa BLOKADA BEZPIECZEŃSTWA chronią Twój sprzęt przez cały czas.

Pracuj

z łatwością.

Dźwignie, elementy sterujące i przyciski są specjalnie zaprojektowane do użytku pod wodą i mogą być obsługiwane precyzyjnie i płynnie.

Twarda

miękkość.

Wnętrze obudowy pokryte jest czarnym tekstylnym flockiem, który zapobiega odblaskom optycznym, a także chroni aparat przed rozpryskami wody.

Bezpieczne

połączenie.

Podwójnie uszczelnione gniazda S6, HDMI i kabla optycznego gwarantują stabilną transmisję danych z kamery do lamp błyskowych i monitora.

Ambasadorzy na całym świecie

Tobias Friedrich

o SEACAM

„SEACAM to najlepszy partner w zakresie obudów podwodnych, jakiego mogę sobie wyobrazić. Precyzyjne i zrównoważone obudowy zapewniają mi 100% bezpieczeństwo we wszystkich moich zadaniach”.

Akcesoria i nie tylko

Dodatkowy

komfort

Uzupełnij swój sprzęt SEACAM o praktyczne akcesoria, takie jak nasze opatentowane ramiona lub kable do lamp błyskowych, systemy nośne i neoprenowe nasadki ochronne. Wszystkie akcesoria są idealnie dopasowane do Twojego systemu i zapewniają dodatkowy komfort w każdej sytuacji.