I ... akcja !

Blackmagic i

SEACAM

Kamera filmowa Blackmagic Pocket 4k/6k jest idealnym partnerem do wysokiej jakości nagrań filmowych w klasie kompaktowej. W połączeniu z szytą na miarę obudową kinową SEACAM, wyjątkowa ergonomia i wyważenie gwarantują intuicyjną obsługę i płynną pracę kamery pod wodą.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o naszej obudowie Blackmagic Pocket 4k/6k.

Blackmagic

Pocket 4k/6k

Oprócz standardowego wyposażenia z pokrętłem zoomu i ostrości, wykrywaczem nieszczelności i wszystkimi ważnymi elementami sterującymi, nasza obudowa kinowa SEACAM oferuje zintegrowany akumulator i dodatkowy nośnik pamięci dla wydłużenia czasu nagrywania z kamery, a także miejsce na nowo opracowane złącze SEACAM HDMI 2.0 jako opcja.

Odkryj szczegółowo obudowę Blackmagic Pocket 4k/6k tutaj.

Funkcje i

dane techniczne

Pocket 4k/6k

Pokrętła i dźwignie sterujące

Włącznik zasilania, przycisk nagrywania, przednie i tylne pokrętło ustawień, ręczne ustawianie ostrości i zoomu, przycisk zwalniania obiektywu, ISO 7 FOCUS, WB / HFR.

Przyciski

Migawka, 3 przyciski funkcyjne, przysłona, ostrość, menu, odtwarzanie

Dane

Przezroczyste okno monitora LCD ze zdejmowaną osłoną przeciwsłoneczną.

2 mocowania ramienia lampy 25mm, gwint statywowy 3/8″, gwint M8 na górze obudowy, 2 wyjmowane uchwyty oraz optyczno-akustyczny wykrywacz nieszczelności.

Zdalne lub zasilanie, gniazdo HDMI i test próżniowy opcjonalnie Możliwość integracji — pamięć SSD-T5, opcjonalna bateria MICRO z mocowaniem typu V.

Zapasowy zestaw o-ringów, smar i olej konserwacyjny, zestaw kluczy imbusowych i pasek na nadgarstek w torbie neoprenowej, nakładki ochronne i instrukcja obsługi.

Wymiary

290 x 190 x 160 mm

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów.

Waga

2450 g

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów, neutralny pod wodą w zależności od portu.

Głębokość operacyjna

-80m / -260 ft.

głębsza głębokość operacyjna na żądanie

Krystalicznie czyste

Znajdź swój

pasujący port.

Szeroka gama portów SEACAM jest idealnie dopasowana i dostosowana do Twojego obiektywu. Niezależnie od tego, czy szukasz obiektywów szerokokątnych, makro czy specjalnych, na pewno je u nas znajdziesz.

Znajdź swój obiektyw w naszej tabeli portów Blackmagic.

Wizjery

Oszałamiająca

kompozycja obrazu.

Ergonomiczne wymienne wizjery SEACAM zostały opracowane specjalnie do potrzeb pod wodą. Te praktyczne narzędzia sprawiają, że precyzyjne ustawianie ostrości i optymalna kompozycja obrazu są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Małe szczegóły

Akcesoria dla Twojego

systemu SEACAM

Uzupełnij swój system o ramiona lampy błyskowej, niezawodne kable S6 i praktyczne akcesoria, takie jak system do noszenia — dla jeszcze większej łatwości użytkowania z systemem kamer podwodnych.

Udane partnerstwo

SEACAM

ambasadorzy.

Cieszymy się, że tak wielu fotografów zaufało SEACAM od lat i że razem z nami jako ambasadorami marki nieustannie otwierają nowe możliwości w fotografii podwodnej.

Dlaczego SEACAM ?

Wykonane ręcznie

w Austrii.

Cała produkcja odbywa się na miejscu w naszym głównym biurze w południowej Austrii. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, nasz doświadczony zespół oraz sprawdzonych partnerów z okolicy.