Precyzja optyczna

Nowa

perspektywa.

Ostry i wyraźny obraz w wizjerze jest niezbędny do idealnej kompozycji obrazu pod wodą. Wszystkie wizjery SEACAM zostały dostosowane do specjalnych potrzeb fotografów podwodnych we współpracy z ekspertami branży optycznej i gwarantują łatwe i komfortowe środowisko pracy w każdej sytuacji.

Wizjer S45

Gotowy

na każdy kąt.

Przemyślana konstrukcja naszych urządzeń sportowych pozwala na płynny obrót nawet o 360°. W ten sposób możesz łatwo dostosować obudowę SEACAM do swoich potrzeb i szybko przełączać się z formatu pionowego na poziomy – czy to w zakresie makro, czy szerokokątnym.

Najlepsza jakość szkła

Optyczne

arcydzieło.

Precyzyjnie zmierzone i wyprodukowane soczewki i pryzmaty, a także liczne powłoki optyczne zapewniają jasny i wyraźny obraz w wizjerze we wszystkich modelach wizjerów SEACAM. W przypadku naszych okularów polegamy wyłącznie na doświadczonych partnerach o europejskich standardach jakości, którzy nadal dostarczają nam materiały najwyższej jakości.

Pozostań elastyczny

Wszystkie wizjery

SEACAM

Wszystkie nasze wizjery SEACAM są niezwykle jasne — funkcja ta sprawia, że precyzyjne ustawianie ostrości, dokładna kontrola głębi ostrości i kreatywna kompozycja są łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy model jest hermetycznie zamknięty dla dodatkowego bezpieczeństwa, a wszystkie można łatwo i szybko zmienić w obudowie SEACAM.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Lepiej bezpieczniej

niż przepraszać.

Wszystkie wizjery SEACAM są hermetycznie uszczelnione wysokiej jakości O-ringami, co umożliwia łatwy i bezpieczny montaż na obudowie SEACAM i zapobiega przedostawaniu się wody (rozprysków).

Właściwe dopasowanie

Gotowy

na każdą obudowę.

Podobnie jak cała gama produktów SEACAM, wszystkie modele wizjerów mogą być używane na dowolnej srebrnej, kompaktowej lub preludium obudowie SEACAM i mogą być elastycznie wymieniane i modernizowane w razie potrzeby.

System ramion

Elastyczność

spotyka moc.

Opracowane i opatentowane 25 lat temu złącza SEACAM i cały system ramion lampy błyskowej oferują ogromną siłę trzymania i elastyczną regulację przy niskiej wadze dzięki innowacyjnej konstrukcji. Unikalne połączenie tarcz hamulcowych i dźwigni pozwala na szybką i łatwą regulację.

Dobrze wiedzieć

Więcej

o wizjerach.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat różnych modeli wizjerów, porady dotyczące zakupu i spojrzenie na techniczną stronę rzeczy