I ... akcja!

Atomos i

SEACAM

Długo oczekiwane rozszerzenie gamy monitorów SEACAM: Dzięki poręcznemu monitorowi Atomos Ninja V możesz eksplorować podwodny świat filmowy dzięki obudowie SEACAM.

Ninja V / V+

Jako filmowiec podwodny potrzebujesz narzędzi, które są nie tylko funkcjonalne, ale także praktyczne i poręczne. Teraz zdecydowaliśmy się na nową serię monitorów dla modeli Atomos Ninja V i V+, pasującą do obudowy SEACAM – dla większej łatwości obsługi i wszechstronności podczas podwodnych przygód. Jak zwykle projekt jest czysty i prosty oraz ograniczony do najważniejszych funkcji.

Funkcje i

dane techniczne

Pokrętła i dźwignie sterujące

Aktywacja testu zasilania / wykrywacza nieszczelności / próżni, funkcja monitorowania SELECT w tym. pozycja parkingowa.

Przyciski

Nagrywanie REC, odtwarzanie PLAY, monitor MON, wolne przyciski UNI 2.

Dane

Czyste 5” okno monitora LCD. Maks. rozmiar baterii NP-F970, szybkie mocowanie monitora, optyczno-akustyczny wykrywacz nieszczelności.

Gwint M8 na górze i dole obudowy, zdejmowana osłona przeciwsłoneczna, kabel połączeniowy HDMI 0,5m z systemem wtyków SEACAM S20. Wtyczka kątowa, drugie gniazdo HDMI i test próżniowy opcjonalnie.

Zapasowy zestaw o-ringów, smar i olej konserwacyjny, zestaw kluczy imbusowych w torbie neoprenowej, zaślepki ochronne i instrukcja obsługi.

 

Wymiary

220 x 150 x 110 mm

bez osłony przeciwsłonecznej.

Waga

1850 g

bez osłony przeciwsłonecznej, neutralna pod wodą.

Głębokość operacyjna

-80m / -260 ft.

głębsza głębokość operacyjna na żądanie

Stabilne połączenie

HDMI

plug-in system

Bezpiecznie uszczelnione złącze HDMI zostało opracowane specjalnie dla monitora Ninja i zapewnia bezpieczną i stabilną transmisję danych. Prosta konstrukcja i prowadzenie kabli wewnątrz monitora ułatwia podłączenie Atomos Ninja V do obudów podwodnych SEACAM.

Idealna kombinacja

Partner

Twojej obudowy.

Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja naszego najnowszego monitora umożliwia intuicyjną pracę i łatwą obsługę systemu SEACAM. Podobnie jak wszystkie nasze obudowy, Ninja Monitor jest niezwykle elastyczny i można go elastycznie łączyć z szeroką gamą akcesoriów, takich jak praktyczne kulki M8, ramiona lamp błyskowych i kable.

Małe detale

Akcesoria dla Ciebie

SEACAM system

Uzupełnij swój system o ramiona lampy błyskowej, mocne kable połączeniowe i praktyczne akcesoria – jeszcze łatwiejsza obsługa i przyjemność pracy z systemem kamer podwodnych.

Udane partnerstwo

SEACAM

ambasadorzy.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak wielu utalentowanych fotografów zaufało SEACAM od lat i razem z nami jako ambasadorami marki otwierają nowe możliwości w fotografii podwodnej.

Filozofia SEACAM

Precyzja

made in Austria.

Cała produkcja odbywa się na miejscu w naszym głównym biurze na południu Austrii. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzonych partnerów z okolicy.