Zakres portów SEACAM

Gotowy na

każde wyzwanie.

Nasza szeroka gama wysokiej jakości portów i specjalnej optyki to najlepszy wybór do szerokiej gamy zastosowań — od szerokokątnych po super makro i nie tylko. Precyzyjne obliczenia dla obiektywów Nikon, Canon, Zeiss, Sony lub innych od lat stanowią punkt odniesienia dla bezkompromisowej jakości obrazu. Chociaż wiadomo, że wszystkie porty SEACAM zachowują swój blask, kąt widzenia jest również w pełni zachowany.

Pan Wielki

Niezwyciężony

Superdome.

Idealny do ujęć dzielonych i szerokokątnych: Superdome to doskonałe narzędzie dla ambitnych fotografów podwodnych. Dzięki dużej średnicy ten precyzyjny port wykonany z utwardzanego szkła mineralnego jest wyjątkowy pod względem jakości obrazu, ostrości krawędzi i blasku.

Spotlight

Kompaktowy

mikroport.

Stożkowo ukształtowany mikroport MIP zapewnia entuzjastom makrofotografii maksymalną elastyczność dzięki dodatkowej osłonie lampy błyskowej. Aby zapewnić elastyczność, ten specjalny port jest dostępny w wersji 80 mm dla zwykłych i 60 mm dla krótkich obiektywów i może być elastycznie używany z naszymi obiektywami achromatycznymi.

Wybierz swój port

CP Compact Port

Kompaktowy port o średnicy zaledwie 170 mm gwarantuje oszałamiającą jakość optyczną i w pełni zachowaną ostrość krawędzi, nawet pomimo niewielkich rozmiarów. To czyni go idealnym towarzyszem podróży i idealnym do używania różnych obiektywów szerokokątnych, superszerokokątnych i obiektywów typu rybie oko.

SD Superdome

Dzięki dużej średnicy ten wysoce precyzyjny port wykonany z utwardzanego szkła mineralnego jest wyjątkowy pod względem jakości obrazu, ostrości krawędzi i blasku. Port o średnicy 240 mm wykonany jest z lekkiego stopu o wysokiej wytrzymałości i jest również dostępny w grubszej wersji dla głębokości do -160m.

MIP 80/MIP 60

Innowacyjny, stożkowo ukształtowany mikroport MIP zapewnia maksymalną elastyczność przy minimalnym cieniowaniu błysku. Ten specjalny port jest dostępny w dwóch długościach — jako MIP 80 i MIP 60 — dzięki czemu można go łatwo dostosować do wszystkich popularnych obiektywów podwodnych.

WP Wideport

Wideport WP dla optyki szerokokątnej 20 mm zapewnia niezwykłe rezultaty przy w pełni zachowanym kącie widzenia i ostrości krawędzi. Szeroka rama portu z osłonami przeciwsłonecznymi o średnicy 140 mm wykonana jest z wysokiej jakości materiałów syntetycznych.

FP Fisheyeport

Port typu rybie oko oferuje najwyższą jakość obrazu dla obiektywów typu rybie oko o kącie widzenia 180° po przekątnej. Otwór o średnicy 160 mm wykonany jest z wysokiej jakości stopu lekkiego, a osłony przeciwsłoneczne można łatwo zdjąć z tego portu mierząc obiektywy typu rybie oko.

FMP Fisheye Macro Port

Ten specjalny port jest idealnym partnerem dla spektakularnych ujęć makro w imponującej jakości szerokokątnej. Podstawa tego niezwykle kompaktowego portu kopułkowego ma średnicę 105 mm i jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego — najlepiej sprawdza się w przypadku obiektywów typu „rybie oko” o krótkim limicie zbliżenia.

FMP-C Fisheyeport Macro Port Circular

Ten poręczny port, opracowany specjalnie dla obiektywów zmiennoogniskowych typu rybie oko Canon i Nikon 8–15, jest idealny do wykonywania szerokokątnych ujęć z bliska. Gwarantuje to spektakularne zdjęcia podwodne z bliskiej odległości do obiektów makro i z oszałamiającym efektem szerokiego kąta.

P Planport / MP Makroport

Jako alternatywa dla portu mikro MIP, nasze „klasyki” są przeznaczone do standardowej optyki 28 mm, 35 mm i 50 mm, a także obiektywów makro od 50 mm do 200 mm telemakro.

Unikalne połaczenie portów

Bezpieczeństwo

i przezorność.

W tym mocnym elemencie przyłączeniowym gwint bagnetowy wciąga o-ring w powierzchnię uszczelniającą jednym obrotem i ustawia port dokładnie na ograniczniku. Zakładka 360° gwarantuje bezpieczne uszczelnienie, a drugi O-ring zapewnia dodatkową ochronę przed brudem i drobnoziarnistym piaskiem.

Najlepsza jakość obrazu

Wysokiej jakości szkło

z powłoka optyczna

W każdym porcie SEACAM stosujemy neutralne i utwardzane szkło mineralne o najwyższej przezroczystości. Na życzenie dostępne są również precyzyjnie obliczone i przycięte szkła portowe z wysokiej jakości powłoką optyczną, aby uzyskać transmisję światła w dużej mierze pozbawioną odbić.

Soczewki achromatyczne

Nawet większe

niż w snach.

Soczewki achromatyczne SEACAM przeznaczone do użytku pod wodą powiększają obraz w skali 2:1 i w razie potrzeby można je zamontować na porcie micro MIP. Korzystając z tych praktycznych dodatkowych obiektywów, można uzyskać jeszcze większe i różne skale obrazu.

Rozszerzenia portów

Rozszeżenie

na każdą długość.

Aby zapewnić wystarczającą elastyczność przy szerokiej gamie obiektywów do aparatów, każdy port jest precyzyjnie dostosowany do obiektywu za pomocą naszych rozszerzeń portów SEACAM. Te indywidualne przedłużenia z naszym specjalnym gwintem bagnetowym gwarantują idealne wyniki obrazowania w każdej obudowie SEACAM.

Historia spotyka się z innowacjami

Nikonos RS

konwersja.

Obiektywy R‑UW AF13, AF 20–35 i R‑UW AF 28 mm z legendarnej serii Nikonos RS zostały przez nas specjalnie zmodyfikowane pod kątem współpracy z nowoczesnym systemem obudów podwodnych firmy Nikon. Kompaktowy, przyjazny w podróży obiektyw i specjalne kombinacje portów zapewniają niesamowitą jakość optyczną i gwarantują wydajność legendarnego systemu RS nawet pod wodą.

Dobrze wiedzieć

Więcej

o portach.

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat naszych różnych produktów, a także informacje i ciekawe szczegóły dotyczące portów SEACAM.