Niech stanie się światłość

SEAFLASH

160 Digital.

Nowy flagowy produkt w naszym katalogu produktów imponuje innowacyjną elektroniką błyskową o niezawodnej mocy wyjściowej 160 W i współpracuje zarówno z połączeniami kablowymi, jak i światłowodowymi w wielu różnych trybach. Unikalne funkcje specjalne, indywidualne programowanie i nowo opracowane elementy funkcjonalne to tylko niektóre z zalet tej wysokiej klasy lampy błyskowej.

Dla poszukiwaczy przygód

SEAFLASH

160 Offshore.

Opracowany do ekstremalnych warunków i głębokości nurkowania do -200m: wzmocniona wersja SEAFLASH 160Digital jest idealnym partnerem do trudnych nurkowań. Solidne aluminiowe elementy chronią przed wysokim ciśnieniem, wzmocnione przyciski i elementy obsługowe z przedłużkami zapewniają prostą i ergonomiczną obsługę – nawet w trudnych warunkach.

Kompaktowa moc

SEAFLASH

60 Digital.

Poręczny, lekki i mocny: wyposażony we wszystkie ważne cechy podwodnego stroboskopu, SEAFLASH 60 D to prawdziwa potęga. Waga zaledwie 550 g i proste zasilanie bateriami lub akumulatorami w rozmiarze AA czynią z niego idealnego towarzysza podróży – liczne tryby, dodatkowe ustawienia i specjalne funkcje zapewniają jeszcze większą elastyczność.

Wybierz swoją lampę

Seaflash 160Digital

Innowacyjna elektronika tej wysokiej klasy lampy błyskowej zapewnia moc 160 W przy kącie świecenia 130°, lampkę kontrolną LED i temperaturę barwową 4500 K°. Wyposażony w złącze kablowe i światłowodowe, SEAFLASH160Digital działa w Canon, Nikon i Sony TTL, w trybie ręcznym i podrzędnym i oferuje specjalne funkcje, takie jak szybka synchronizacja do 1/8000 i nowy typ podwodnego trybu stroboskopowego. Automatycznie obracający się wyświetlacz OLED umożliwia łatwy odczyt ustawień w dowolnej pozycji.

SEAFLASH160Digital można indywidualnie zaprogramować i łatwo aktualizować w domu przez złącze USB. Ponadto, za nowym, innowacyjnym systemem blokowania, zapewniającym bezpieczną i długotrwałą pracę tego potężnego urządzenia, znajduje się wysokiej jakości wymienny akumulator NiMH.

 

Seaflash 160Offshore

Wersja OFFSHORE lampy błyskowej 160Digital posiada wszystkie funkcje elektroniczne standardowego modelu, takie jak najnowocześniejsza, konfigurowalna elektronika, funkcje specjalne, takie jak szybka synchronizacja, obrotowy wyświetlacz OLED i wiele więcej – ale ważne różnice są widoczne na zewnątrz.

Wzmocniona podstawa tego solidnego stroboskopu to utwardzona aluminiowa płyta tylna i zatrzask, a drobne detale, takie jak podwójnie uszczelniona szyba wyświetlacza, praktyczne przedłużenia przełączników i wzmocnione elementy sterujące, gwarantują bezpieczną i przyjemną obsługę – zwłaszcza w trudnych warunkach, takich jak lodowata woda lub głębokości do -200m.

 

Seaflash 60Digital

Mały, ale potężny: Kompaktowy i lekki z połączeniem kablowym lub światłowodowym i funkcjami, takimi jak szybka synchronizacja, zapewnia imponującą moc wyjściową 60 Ws i łatwo współpracuje z bateriami rozmiaru AA lub akumulatorami.

Zwłaszcza w czasach, gdy coraz ważniejsze stają się kompaktowe bagaże, Seaflash 60Digital staje się praktyczną, ale potężną alternatywą dla jego dużego rodzeństwa.

Rozświetl swoje nurkowanie

Akcesoria dla

Twojego Seaflash.

Uzupełnij swój system o akcesoria do stroboskopu, takie jak nasze praktyczne ramiona błyskowe, zestawy snootów w różnych rozmiarach i kable TTL zapewniające stabilne połączenie z obudową podwodną.

System ramion

Elastyczność

spotyka moc.

Opracowane i opatentowane 25 lat temu złącza SEACAM i cały system ramion lampy błyskowej oferują ogromną siłę trzymania i elastyczną regulację przy niskiej wadze dzięki innowacyjnej konstrukcji. Unikalne połączenie tarcz hamulcowych i dźwigni pozwala na szybką i łatwą regulację.

Funkcje i nie tylko

Elektronika

wysokiej klasy.

Wraz ze specjalistami elektrotechniki opracowaliśmy elektronikę lampy błyskowej, która nie tylko umożliwia precyzyjne sterowanie e/i TTL z protokołami aparatów Canon i Nikon, ale także oferuje najbardziej precyzyjne opcje ustawień i umożliwia specjalne funkcje, takie jak błysk stroboskopowy, możliwy pod wodą po raz pierwszy czas.

Kompleksowy sklep

Wszystko

działa razem.

Od czasu opracowania naszej pierwszej podwodnej lampy błyskowej bardzo ważne było dla nas zaoferowanie niezawodnego, kompletnego systemu, który bezproblemowo ze sobą współpracuje i gwarantuje bezbłędne działanie. Lampa błyskowa, obudowa SEACAM oraz akcesoria doskonale ze sobą współpracują i są nie tylko idealnie dopasowane funkcjonalnie, ale również wizualnie.