Rzemiosło w najlepszym wydaniu

Leica i

SEACAM

Zapaleni fotografowie znają modele SL2 i SL2-S jako doskonałe narzędzie. Od teraz oferujemy również doskonale dopasowaną srebrną obudowę SEACAM ze wszystkimi funkcjami i ergonomicznymi cechami – połączenie, które zapewnia łatwą i bezwysiłkową pracę z systemem Leica pod wodą.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat obudowy Leica Sl2 / SL2-S.

Leica

SL2/SL2-S

Z dumą prezentujemy pierwszą obudowę podwodną Leica firmy SEACAM. Z naszym najnowszym dodatkiem możesz bezpiecznie i ergonomicznie używać swojego aparatu Leica Sl2 lub SL2-S pod wodą i robić spektakularne zdjęcia i filmy w jakości Leica. Obudowa pasuje do obu aparatów.

Zalecamy używanie Leica Super-Vario-Elmar-SL 1:3,5-4,5/16–35 ASPH z naszą SD Superdome i rozszerzeniem PVL80.

Odkryj szczegółowo obudowę SEACAM Leica SL2 / SL2-S tutaj.

Funkcje i

dane techniczne

SL2/SL2-S

Obiektywy

Zalecamy użycie Leica Super-Vario-Elmar-SL 1:3,5-4,5/16–35 ASPH z naszym portem SD Superdome i rozszerzeniem PVL80.

Pokrętła i dźwignie sterujące

Włącznik zasilania, spust migawki aparatu i wideo, pokrętło przednie i obrotowe, ręczne ustawianie ostrości, zoom, przycisk zwalniania obiektywu, FN przedni (wolny), FN-back up (przełącznik monitor-wizjer), FN-up / joystick środkowy (ISO /AF-WŁ.)

Przyciski

Joystick, przycisk OK, przycisk PLAY, przycisk FN (wolny), przycisk MENU, FN-up (zdjęcia/wideo).
Uwaga: (funkcje) klawiszy FN w nawiasach dotyczą programowania, które zalecamy.

Dane

Wyraźne okno monitora LCD i nachylone, nieoślepiające górne okno wyświetlacza.
2 gniazda na lampy błyskowe S6 lub N5, 2 trójniki ramienia lampy 25mm, gwint statywowy 3/8″, gwint M8 na górze obudowy, 2 wyjmowane uchwyty oraz optyczno-akustyczny wykrywacz nieszczelności.

Gniazdo HDMI i test próżniowy opcjonalnie

Zapasowy zestaw o-ringów, smar i olej konserwacyjny, zestaw kluczy imbusowych i pasek na nadgarstek w torbie neoprenowej, nakładki ochronne i instrukcja obsługi.

Wymiary

260 x 190 x 130 mm

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów.

Waga

2350 g

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów, neutralny pod wodą w zależności od portu.

Głębokość operacyjna

-80m / -260 ft.

głębsza głębokość operacyjna na żądanie

Krystalicznie czyste

Znajdź swój

pasujący port.

Szeroka gama portów SEACAM jest idealnie dopasowana i dostosowana do Twojego obiektywu. Niezależnie od tego, czy szukasz obiektywów szerokokątnych, makro czy specjalnych, na pewno je u nas znajdziesz.

Znajdź swój obiektyw w naszej tabeli portów Blackmagic.

Wizjery

Oszałamiająca

kompozycja obrazu.

Ergonomiczne wymienne wizjery SEACAM zostały opracowane specjalnie do potrzeb pod wodą. Te praktyczne narzędzia sprawiają, że precyzyjne ustawianie ostrości i optymalna kompozycja obrazu są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Małe szczegóły

Akcesoria dla Twojego

systemu SEACAM

Uzupełnij swój system o ramiona lampy błyskowej, niezawodne kable S6 i praktyczne akcesoria, takie jak system do noszenia — dla jeszcze większej łatwości użytkowania z systemem kamer podwodnych.

Udane partnerstwo

SEACAM

ambasadorzy.

Cieszymy się, że tak wielu fotografów zaufało SEACAM od lat i że razem z nami jako ambasadorami marki nieustannie otwierają nowe możliwości w fotografii podwodnej.

Dlaczego SEACAM ?

Wykonane ręcznie

w Austrii.

Cała produkcja odbywa się na miejscu w naszym głównym biurze w południowej Austrii. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, nasz doświadczony zespół oraz sprawdzonych partnerów z okolicy.