Dobrze wyposażone

Olympus i

SEACAM

System Mikro Cztery Trzecie aparatu Olmypus OM-D E-M1 MKII zachwyca innowacyjną technologią i szybką reakcją – doskonale uzupełnioną poręczną iw pełni wyposażoną kompaktową obudową SEACAM.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat naszej obudowy Olympus OM-D E-1.

Olympus

OM-D E-M1 Mark II

Druga z naszej kompaktowej serii SEACAM, obudowa do Olympus OM-D E-M1 Mark II to poręczna iw pełni wyposażona lekka obudowa.

Podobnie jak w przypadku wszystkich obudów SEACAM, wszystkie akcesoria SEACAM mogą być łatwo i elastycznie używane z tą kompaktową wersją dla Olympus.

Odkryj szczegółowo obudowę Olympus OM-D E-M1 Mark II tutaj.

Funkcje i

dane techniczne

OM-D E-M1 Mark II

Pokrętła i dźwignie sterujące

Włącznik zasilania, spust migawki, przednie i tylne pokrętło, ręczne ustawianie ostrości lub zoomu, przycisk zwalniania obiektywu, przycisk MODE, przycisk AF / HDR, AE-L-AF-L / VIDEO, Fn.

Przyciski

Klawisze strzałek i środkowy przycisk OK, LV, Fn1, Fn2, MENU, INFO, odtwarzanie, usuwanie.

Dane

Wyczyść okno monitora LCD.

2 gniazda na lampy błyskowe S6 lub N5, 2 trójniki ramienia lampy 25mm, gwint statywowy 3/8″, gwint M8 na górze obudowy, 2 wyjmowane uchwyty oraz optyczno-akustyczny wykrywacz nieszczelności.

Zdalne sterowanie, gniazdo HDMI i test próżniowy opcjonalnie

Zapasowy zestaw o-ringów, smar i olej konserwacyjny, zestaw kluczy imbusowych i pasek na nadgarstek w torbie neoprenowej, nakładki ochronne i instrukcja obsługi.

Wymiary

250 x 160 x 110 mm

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów.

Waga

1850 g

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów, neutralny pod wodą w zależności od portu.

Głębokość operacyjna

-80m / -260 ft.

głębsza głębokość operacyjna na żądanie

Krystalicznie czyste

Znajdź swój

pasujący port.

Szeroka gama portów SEACAM jest idealnie dopasowana i dostosowana do Twojego obiektywu. Niezależnie od tego, czy szukasz obiektywów szerokokątnych, makro czy specjalnych, na pewno je u nas znajdziesz.

Znajdź swój obiektyw w naszej tabeli portów Blackmagic.

Wizjery

Oszałamiająca

kompozycja obrazu.

Ergonomiczne wymienne wizjery SEACAM zostały opracowane specjalnie do potrzeb pod wodą. Te praktyczne narzędzia sprawiają, że precyzyjne ustawianie ostrości i optymalna kompozycja obrazu są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Małe szczegóły

Akcesoria dla Twojego

systemu SEACAM

Uzupełnij swój system o ramiona lampy błyskowej, niezawodne kable S6 i praktyczne akcesoria, takie jak system do noszenia — dla jeszcze większej łatwości użytkowania z systemem kamer podwodnych.

Udane partnerstwo

SEACAM

ambasadorzy.

Cieszymy się, że tak wielu fotografów zaufało SEACAM od lat i że razem z nami jako ambasadorami marki nieustannie otwierają nowe możliwości w fotografii podwodnej.

Dlaczego SEACAM ?

Wykonane ręcznie

w Austrii.

Cała produkcja odbywa się na miejscu w naszym głównym biurze w południowej Austrii. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, nasz doświadczony zespół oraz sprawdzonych partnerów z okolicy.