Dobrze wyposażone

Panasonic i

SEACAM

Zaawansowane funkcje sprawiają, że Panasonic GH 5 jest doskonałym narzędziem dla fanów fotografii i wideo. Dopasowana srebrna obudowa SEACAM doskonale uzupełnia kamerę i oferuje najwyższą wydajność oraz intuicyjną obsługę.

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o naszej obudowie Panasonic GH5.

Panasonic

GH5 / GH5 II / GH 5s

Dzięki tej w pełni wyposażonej srebrnej obudowie SEACAM możesz również korzystać ze wszystkich funkcji kamery Panasonic GH5, GH5 II lub GH5s pod wodą i mieć do dyspozycji wszystkie transmisje, połączenia i opcje tego profesjonalnego aparatu.

Poznaj szczegółowo nasze obudowy Panasonic GH5 tutaj.

Funkcje i

dane techniczne

GH5 / GH5 II / GH 5s

Pokrętła i dźwignie sterujące

Włącznik zasilania, spust migawki, przednie i tylne pokrętło, ręczne ustawianie ostrości i zoomu, przycisk zwalniania obiektywu, podgląd Fn6, MODE, tryb pracy, tryb ostrości, blokada AF-AE / uruchamianie VIDEO, Fn1 / Q Fn2.

Przyciski

+/-correction, ISO, WB, cursor buttons, MENU-SET, LVF / Fn5 viewfinder select, play, DISP, Fn4 delete, Fn3 AF-MODE.

Dane

Czyste okno monitora LCD.

2 gniazda na lampy błyskowe S6 lub N5, 2 trójniki ramienia lampy 25mm, gwint statywowy 3/8″, gwint M8 na górze obudowy, 2 wyjmowane uchwyty oraz optyczno-akustyczny wykrywacz nieszczelności.

Zdalne sterowanie, gniazdo HDMI i test próżniowy opcjonalnie

Zapasowy zestaw o-ringów, smar i olej konserwacyjny, zestaw kluczy imbusowych i pasek na nadgarstek w torbie neoprenowej, nakładki ochronne i instrukcja obsługi.

Wymiary

260 x 190 x 130 mm

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów.

Waga

2350 g

bez portu, osłony przeciwsłonecznej i uchwytów, neutralny pod wodą w zależności od portu.

Głębokość operacyjna

-80m / -260 ft.

głębsza głębokość operacyjna na żądanie

Krystalicznie czyste

Znajdź swój

pasujący port.

Szeroka gama portów SEACAM jest idealnie dopasowana i dostosowana do Twojego obiektywu. Niezależnie od tego, czy szukasz obiektywów szerokokątnych, makro czy specjalnych, na pewno je u nas znajdziesz.

Znajdź swój obiektyw w naszej tabeli portów Blackmagic.

Wizjery

Oszałamiająca

kompozycja obrazu.

Ergonomiczne wymienne wizjery SEACAM zostały opracowane specjalnie do potrzeb pod wodą. Te praktyczne narzędzia sprawiają, że precyzyjne ustawianie ostrości i optymalna kompozycja obrazu są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Małe szczegóły

Akcesoria dla Twojego

systemu SEACAM

Uzupełnij swój system o ramiona lampy błyskowej, niezawodne kable S6 i praktyczne akcesoria, takie jak system do noszenia — dla jeszcze większej łatwości użytkowania z systemem kamer podwodnych.

Udane partnerstwo

SEACAM

ambasadorzy.

Cieszymy się, że tak wielu fotografów zaufało SEACAM od lat i że razem z nami jako ambasadorami marki nieustannie otwierają nowe możliwości w fotografii podwodnej.

Dlaczego SEACAM ?

Wykonane ręcznie

w Austrii.

Cała produkcja odbywa się na miejscu w naszym głównym biurze w południowej Austrii. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów, nasz doświadczony zespół oraz sprawdzonych partnerów z okolicy.